Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Трительницька сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04405811) був реорганізований і увійшов до складу Наркевицької громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Трительники
Волочиський район, Хмельницька область

Святкували День села

Серпень для нашої сільської ради був особливим,тому що саме в цьому місяці жителі сіл Трительники і Баглаї святкували День села.

     Першими – відзначали жителі та гості села Трительники,концерт відбувся 15 серпня в сільському будинку культури.який зібрав чимало жителів та гостей.

       Урочистості розпочались вітальним словом сільського голови Бегдай Т.П.,яка запросила усіх присутніх в залі, вшанувати  пам'ять патріотів,які віддали своє життя за незалежність,свободу і цілісність нашої держави,побажала усім міцного здоров'я,сімейного благополуччя,достатку у родинах та мирного неба над головою,а найактивнішим жителям села вручила подяки.

      На свято завітали почесні гості:помічник Народного депутата Сергія Лабазюка –Петрук Володимир Олександрович та представник благодійного фонду «Ми поруч» Мазур Віта Миколаївна,які передали вітання від Сергія Петровича та надали грошову допомогу громаді.

      Бурхливими оплесками зустрічали глядачі наймолодших учасників святкової програми Андрія Воронюка та Віталію Печенюк. Діти нашого села подарували присутнім пісні про Україну,рідне село,щасливе дитинство та найріднішу  людину в житті кожного – маму.

  У виконанні вокального колективу «Дивограй» звучали патріотичні та жартівливі пісні. З посмішкою зустрічали глядачі постановку пісні «Лісапед,мій лісапед»,яку виконала Дар'я Марчак, Кримовська Катерина зачарувала усіх присутніх східним танцем.

    Баглаївчани святкували День рідного села 22 серпня,це свято об'єднало у своїй програмі  День державного прапора та День Незалежності нашої держави.

   Цей світлий літній день зібрав усіх присутніх біля сільського клубу,де святково прибраний фасад будинку, замінив сцену.

   З привітальним словом виступили:сільський голова,помічник Народного депутата,представник благодійного фонду та старший менеджер компанії «Енселко-Агро» Мальований І.П.

       Святкова програма включила виступи різновікових вокальних колективів. Дебютантами святкової програми були Сокол Анастасія та Бец Вікторія.         

       Чимало різноманітних за жанром та стилем виконання пісень, подарували глядачам аматори Парубчишини Сніжана та Руслан ,Андреєва Альона та Берендюк Сніжана. Українські народні пісні, у виконанні вокального колективу «Калина», зуміли нагадати старшому поколінню - роки молодості .

      Як і в Трительниках так і в Баглях святкування завершилось частуванням запашного короваю,подарованого інвестором компанією «Енселко-Агро».


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua